MSI PRO DP80 A14A-051DE Mini PC
Stolní počítač - Intel Core i3-14100 (3,50 - 4,70GHz), 8GB RAM DDR5, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 730, HDMI, DisplayPort, VGA, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, , Windows 11 Home + Klávesnice a myš
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Intel® Core™ i3
Procesor pro domácí použití. Díky speciální technologii šetří kapacitu jader a snižuje spotřebu elektrické energie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711377382397 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A+ |
| Procesor (CPU): | Intel Core i3 |
| Počet jader: | 4 + 8 |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | NE |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | černá |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.0: | 3 |
| USB-C: | 1 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | ANO |
| Počet DisplayPort: | 1 |
| Bluetooth: | ano |
| Frekvence procesoru: | 3,50 - 4,70 GHz |
| Generace procesoru: | 14. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 730 |
| LAN: | ano |
| Model: | PRO DP80 A14A-051DE |
| Počet VGA: | 1 |
| Provedení: | Mini PC |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| USB 2.0: | ano |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Wifi: | ANO |
| Počet LAN: | 2 |
| Model procesoru: | Intel Core i3-14100 |
| VGA: | ANO |
| Značka: | MSI |
