MSI PRO DP130 11RK-072EU Mini PC
Stolní počítač - Intel Core i5-11400F (2,60 - 4,40GHz), 8GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, NVIDIA GeForce GT 1030, HDMI, DisplayPort, VGA, SerialPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, Wifi, Bluetooth, Windows 11 Home + Klávesnice a myš
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Intel® Core™ i5
Náročnější hry i grafické práce nejsou pro i5 problém. Systém běží bez sekání a rychle díky inovované technologii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4719072846466 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A |
| Procesor (CPU): | Intel Core i5 |
| Počet jader: | 6 + 12 |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | NE |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | černá |
| USB 2.0: | 6 |
| USB 3.0: | 3 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | ANO |
| Počet DisplayPort: | 2 |
| Bluetooth: | ano |
| Frekvence procesoru: | 2,60 - 4,40 GHz |
| Generace procesoru: | 11. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| LAN: | ano |
| Model: | PRO DP130 11RK-072EU |
| Počet VGA: | 1 |
| Provedení: | Mini PC |
| SerialPort: | ANO |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| USB 2.0: | ano |
| USB 3.0: | ano |
| Wifi: | ANO |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet SerialPort: | 1 |
| Model procesoru: | Intel Core i5-11400F |
| VGA: | ANO |
