MSI MPG Trident AS AI 2NVP7-012AT DT
Stolní počítač - Intel Core Ultra 7 265F (1,80 - 5,30GHz), 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5070 SHADOW 2X - 12GB GDDR7, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Prosklená bočnice, Windows 11 Home + Klávesnice a myš
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní předváděcí počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A |
| Procesor (CPU): | Intel Core Ultra 7 |
| Počet jader: | 20 + 20 |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | ANO |
| Model grafické karty: | NVIDIA GeForce RTX 5070 SHADOW 2X |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | černá |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.0: | 6 |
| USB-C: | 2 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | ANO |
| Počet DisplayPort: | 3 |
| Dodatečná výbava: | Prosklená bočnice |
| Bluetooth: | ano |
| Frekvence procesoru: | 1,80 - 5,30 GHz |
| Generace procesoru: | 15. Generace |
| LAN: | ano |
| Model: | MPG Trident AS AI 2NVP7-012AT |
| Provedení: | DT (Desktop) |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ paměti GPU: | GDDR7 |
| USB 2.0: | ano |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Velikost paměti GPU: | 12 GB |
| Wifi: | ANO |
| Počet LAN: | 1 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 265F |
