MSI MPG Infinite Z3 9NVVR9-447ES DT
Stolní počítač - AMD Ryzen 7 9800X3D (4,70 - 5,20GHz), 64GB RAM DDR5, 2TB SSD NVMe, AMD Radeon Graphics + NVIDIA GeForce RTX 5080 VENTUS 3X - 16GB GDDR7, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Prosklená bočnice, Vodní chlazení, Windows 11 Home + Klávesnice a myš
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
AMD Ryzen™ 7
Výkonný procesor, který zvládne nejnáročnější hry, komplexní modelovací programy i sjíždění hromady oken v prohlížeči. Díky integrované technologii předvídá vaše kroky a šetří vám čas. Navíc nabízí možnost přetaktování, takže si ho uzpůsobíte přesně svým požadavkům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní předváděcí počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711377337472 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A |
| Procesor (CPU): | AMD Ryzen 7 |
| Počet jader: | 8 + 16 |
| Velikost operační paměti: | 64 GB |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | ANO |
| Model grafické karty: | NVIDIA GeForce RTX 5080 VENTUS 3X |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | černá |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.0: | 3 |
| USB-C: | 3 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | ANO |
| Počet DisplayPort: | 3 |
| Dodatečná výbava: | Prosklená bočnice, Vodní chlazení |
| Bluetooth: | ano |
| Frekvence procesoru: | 4,70 - 5,20 GHz |
| Generace procesoru: | 5. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | AMD Radeon Graphics |
| LAN: | ano |
| Model: | MPG Infinite Z3 9NVVR9-447ES |
| Provedení: | DT (Desktop) |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ paměti GPU: | GDDR7 |
| USB 2.0: | ano |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Velikost paměti GPU: | 16 GB |
| Wifi: | ANO |
| Počet LAN: | 1 |
| Série: | MPG |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Značka: | MSI |
