MSI Cubi NUC 1M-029BUK Mini PC
Stolní počítač - Intel Core 3 100U (1,20 - 4,70GHz), 8GB RAM DDR5, 256GB SSD NVMe, Intel Graphics, HDMI, LAN, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Čtečka paměťových karet,, + Klávesnice a myš
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A |
| Procesor (CPU): | Intel Core 3 |
| Počet jader: | 6 + 8 |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | NE |
| Barva: | černá |
| USB 3.0: | 4 |
| USB-C: | 2 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 2 |
| Bluetooth: | ano |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Frekvence procesoru: | 1,20 - 4,70 GHz |
| Generace procesoru: | 13. Generace |
| Hmotnost (kg): | 1,55 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Graphics |
| LAN: | ano |
| Model: | Cubi NUC 1M-029BUK |
| Provedení: | Mini PC |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Wifi: | ANO |
| Počet LAN: | 2 |
| Model procesoru: | Intel Core 3 100U |
| Hmotnostní kategorie: | od 1,5 kg do 2 kg |
| Značka: | MSI |
