Lenovo IdeaPad Slim 5 14Q8X9
Notebook - Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-42-100) (3,20 - 3,40GHz), 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, 14" LED OLED WUXGA displej (1920x1200px), Qualcomm Adreno, HDMI, , , USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Čtečka paměťových karet, Čtečka otisků prstů, Webkamera, Windows 11 Home
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento notebook je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Zábavný a funkční IdeaPad
Variabilní, spolehlivý a navíc s parádním designem. IdeaPad je vhodný pro hráče i na kancelářskou práci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 198156991270 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka: | 14" |
| Rozlišení: | 1920 x 1200 |
| Typ panelu: | OLED |
| Povrch displeje: | lesklý |
| Procesor (CPU): | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Počet jader: | 8 + 8 |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | NE |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | stříbrná |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | 2 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 1 |
| Webkamera: | ANO |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Bluetooth: | ano |
| Čtečka otisků prstů: | ano |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 3,20 - 3,40 GHz |
| Generace procesoru: | Snapdragon X Plus |
| Hmotnost (kg): | 1,5 |
| Integrovaná grafická karta: | Qualcomm Adreno |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Model: | IdeaPad Slim 5 14Q8X9 |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Wifi: | ANO |
| Série: | Ideapad |
| Model procesoru: | Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-42-100) |
| Hmotnostní kategorie: | od 1,5 kg do 2 kg |
| Značka: | LENOVO |
