77" SAMSUNG QE77S90F (2025)
Neohodnoceno
Značka: SAMSUNG
Televize – SMART, OLED, 195cm, 4K Ultra HD, 100/120 Hz (144 Hz – herní režim), HDR10+, antireflexní obraz, DVB-T2/S2/C, 4× HDMI, 2× USB, LAN, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0.3, herní režim, hlasové ovládaní, Apple Airplay 2, en třída F, atd.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
77" SAMSUNG QE77S90F (2025)
Neohodnoceno
Značka: SAMSUNG
77 samsung qe77s90f 2025 ien567713
VÝPRODEJ
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
50 000 produktů
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu
cca 6000 výdejních míst
Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Obohaťte svůj zážitek se Samsung Vision AI
Automatické přizpůsobení obrazu a zvuku
Audio na míru vašemu prostoru
O domácího miláčka bude postaráno
Pokročilý hlasový asistent – váš pomocník v domácnosti
Maximálně vylepšený obraz i zvuk
Filmové klasiky ve vyšším rozlišení
Silnější jas a hlubší kontrast
Autentické barevné vyjádření se Samsung OLED
Tisíce odstínů barev s certifikátem PANTONE
Autentické barevné vyznění každé scény
Pohybující se scény v maximální kvalitě
Zaostřeno i v pohybu
Plynulé vizuály i v bleskové rychlosti. Technologie Motion Xcelerator s 144Hz obnovovací frekvencí se při hraní postará o minimální odezvu a ostrý pohyb bez rozmazání.
Vícerozměrový zvuk Dolby Atmos
Nekonečná a bezpečná zábava se Samsung One UI Tizen
Maximální ochrana se Samsung Knox
Chytrá zařízení pod palcem se SmartThings
Šetří peníze i životní prostředí
Doplňkové parametry
Kategorie: 71"–80" (178–203 cm)
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 44.4 kg
EAN: 8806097090977
Operační systém: Tizen
Barva: černá
Počet HDMI: 4
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: F
HbbTV: ano
Herní funkce: Herní režim (Game mode)
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 35,9
Hloubka bez podstavce [cm]: 4,49
Hmotnost [kg]: 34,2
Hotelový režim: ano
Kompatibilní s hlasovým asistentem: Bixby
Multimediální funkce: FastScan (Skylink), Obraz v obraze (PIP)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 144
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 171,85
Technologie displeje: OLED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: OLED
Úhlopříčka obrazovky: 195 cm (77")
VESA (rozměr): 400 × 300 mm