77" SAMSUNG QE77S85F (2025)
Neohodnoceno
Značka: SAMSUNG
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
77" SAMSUNG QE77S85F (2025)
Neohodnoceno
Značka: SAMSUNG
77 samsung qe77s85f 2025 ien561779
VÝPRODEJ
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
50 000 produktů
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu
cca 6000 výdejních míst
Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Obohaťte svůj zážitek se Samsung Vision AI
Automatické přizpůsobení obrazu a zvuku
Audio na míru vašemu prostoru
O domácího miláčka bude postaráno
Pokročilý hlasový asistent – váš pomocník v domácnosti
4K rozlišení zdokonalené AI procesorem
Filmové klasiky ve vyšším rozlišení
Odhalte dosud skryté detaily
Autentické barevné vyjádření se Samsung OLED
Tisíce odstínů barev s certifikátem PANTONE
Autentické barevné vyznění každé scény
Motion Xcelerator 120 Hz zabrání rozmazání
Přesnější míření a ovládání při gamingu
Vícerozměrový zvuk Dolby Atmos
Nekonečná a bezpečná zábava se Samsung One UI Tizen
Maximální ochrana se Samsung Knox
Chytrá zařízení pod palcem se SmartThings
Šetří peníze i životní prostředí
Doplňkové parametry
Kategorie: 71"–80" (178–203 cm)
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 37.9 kg
EAN: 8806095995311
Operační systém: Tizen
Barva: černá
Počet HDMI: 4
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: F
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Herní funkce: VRR, Herní režim (Game mode), FreeSync Premium
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 33,02
Hloubka bez podstavce [cm]: 3,39
Hmotnost [kg]: 28,8
Hotelový režim: ano
Kompatibilní s hlasovým asistentem: Bixby
Multimediální funkce: FastScan (Skylink), Obraz v obraze (PIP)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 120
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 172,14
Technologie displeje: OLED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Úhlopříčka obrazovky: 195 cm (77")
VESA (rozměr): 400 × 300 mm