55" SAMSUNG QE55S95F (2025)
Neohodnoceno
Značka: SAMSUNG
Televize – SMART, OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100/120 Hz (165 Hz – herní režim), HDR10+, matný obraz, DVB-T2/S2/C, 4× HDMI, 3× USB, LAN, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0.3, herní režim, hlasové ovládaní, Apple Airplay 2, párování s mobilním zařízením, Tizen, atd.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
55" SAMSUNG QE55S95F (2025)
Neohodnoceno
Značka: SAMSUNG
55 samsung qe55s95f 2025 ien561387
VÝPRODEJ
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
50 000 produktů
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu
cca 6000 výdejních míst
Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Obohaťte svůj zážitek se Samsung Vision AI
Automatické přizpůsobení obrazu a zvuku
Audio na míru vašemu prostoru
O domácího miláčka bude postaráno
Pokročilý hlasový asistent – váš pomocník v domácnosti
Maximálně vylepšený obraz i zvuk
Filmové klasiky ve vyšším rozlišení
Jasný obraz bez odlesků
Jemnější přechody, výraznější kontrast
Autentické barevné vyjádření se Samsung OLED
Tisíce odstínů barev s certifikátem PANTONE
Autentické barevné vyznění každé scény
Pohybující se scény v maximální kvalitě
Herní zážitek, který vás pohltí
Porážejte své protivníky za všech podmínek. Technologie Motion Xcelerator 165Hz poskytuje výjimečně plynulý pohybový výkon až do rozlišení 4K pro ještě silnější zážitek ze hry.
Ničím nerušený gaming
Nechte se pohltit prostorovým zvukem televize Samsung QE55S95F
Nekonečná a bezpečná zábava se Samsung One UI Tizen
Maximální ochrana se Samsung Knox
Chytrá zařízení pod palcem se SmartThings
Šetří peníze i životní prostředí
Doplňkové parametry
Kategorie: 51"–60" (128–153 cm)
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 33.1 kg
EAN: 8806097078784
Operační systém: Tizen
Barva: černá
Počet HDMI: 4
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: G
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Herní funkce: VRR, FreeSync Premium Pro, Herní režim (Game mode)
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 26,79
Hloubka bez podstavce [cm]: 1,1
Hmotnost [kg]: 23,9
Hotelový režim: ano
Kompatibilní s hlasovým asistentem: Bixby
Multimediální funkce: FastScan (Skylink), Obraz v obraze (PIP)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 100, 120, 165
Počet USB: 3
RJ-45 port (LAN): ano
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 122,46
Technologie displeje: OLED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Úhlopříčka obrazovky: 139 cm (55")
VESA (rozměr): 400 × 300 mm