Vivo V70 FE 8GB/256GB Ocean Blue (GiftPack)
Smartphone – 6,83" AMOLED display, 120Hz, 2800 × 1260, MediaTek Dimensity 7360 Turbo, 8GB RAM, 256GB úložiště, 7000mAh baterie, 90W rychlé nabíjení, 200 + 8 Mpx zadní fotoaparát, 32 Mpx přední fotoaparát, NFC, USB-C, 5G, dual SIM, IP68 voděodolnost
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dotykové |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (i na IČO) |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 6932204524188 |
| Velikost displeje (palce): | 6,83" |
| Velikost interní paměti: | 256 GB |
| Rozlišení displeje: | 2800 x 1260 |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Procesor (CPU): | Dimensity 7360 Turbo |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu [Mpx]: | 200 Mpx |
| 5G: | ano |
| 4G/LTE: | ano |
| NFC: | ano |
| GPS: | ano |
| Vlastnosti baterie: | rychlé nabíjení |
| Kapacita baterie: | 7000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení: | 90 W |
| Podporované paměťové karty: | nepodporuje |
| Operační systém: | Android |
| Barva: | modrá |
| Konstrukce: | dotykový |
| Bluetooth: | ano |
| Energetická třída: | A |
| Frekvence procesoru [GHz]: | 2,5 |
| Hloubka [mm]: | 7,59 |
| Hmotnost [g]: | 200 |
| Konfigurace karet: | Dual SIM (2× SIM karta) |
| Obnovovací frekvence [Hz]: | 120 |
| Odolnost: | voděodolný |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Podpora OTG: | ano |
| Port: | USB-C |
| Rozlišení druhého zadního fotoaparátu [Mpx]: | 8 |
| Rozlišení předního fotoaparátu [MPx]: | 32 |
| Senzory: | Gyroskop, Světelný senzor, Akcelerometr (pohybový senzor, G-senzor), Senzor přiblížení (proximity), Digitální kompas (magnetický senzor) |
| Stupeň krytí IP: | IP68 |
| Šířka [mm]: | 76,2 |
| V balení: | nabíjecí kabel, ochranné pouzdro, adaptér, sluchátka |
| Výrobce procesoru: | MediaTek |
| Výška [mm]: | 163,7 |
| Wi-Fi: | ano |
| MPN: | 5673123 |
