Vivo V70 8GB/512GB Authentic Black
Smartphone – 6,59" AMOLED, 120Hz, 2750 × 1260, Snapdragon 7 Gen 4, 8GB RAM, 512GB úložiště, 6500mAh baterie, 90W rychlé nabíjení, 50 + 8 + 50 Mpx zadní fotoaparát, 50 Mpx přední, NFC, USB-C, 5G, dual SIM, IP68 voděodolnost, Android, model 2026
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dotykové |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (i na IČO) |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 6932204525703 |
| Velikost displeje (palce): | 6,59" |
| Velikost interní paměti: | 512 GB |
| Rozlišení displeje: | 2750 × 1260 |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Procesor (CPU): | Snapdragon 7 Gen 4 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu [Mpx]: | 50 Mpx |
| 5G: | ano |
| 4G/LTE: | ano |
| NFC: | ano |
| GPS: | ano |
| Vlastnosti baterie: | rychlé nabíjení |
| Kapacita baterie: | 6500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení: | 90 W |
| Podporované paměťové karty: | nepodporuje |
| Operační systém: | Android |
| Barva: | černá |
| Konstrukce: | dotykový |
| Bluetooth: | ano |
| Energetická třída: | A |
| Frekvence procesoru [GHz]: | 2,8 |
| Hloubka [mm]: | 7,59 |
| Hmotnost [g]: | 196 |
| Konfigurace karet: | Dual SIM (2× SIM karta) |
| Obnovovací frekvence [Hz]: | 120 |
| Odolnost: | voděodolný |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 3 |
| Podpora OTG: | ano |
| Port: | USB-C |
| Rozlišení druhého zadního fotoaparátu [Mpx]: | 50 |
| Rozlišení předního fotoaparátu [MPx]: | 50 |
| Rozlišení třetího zadního fotoaparátu [Mpx]: | 8 |
| Senzory: | Gyroskop, Světelný senzor, Akcelerometr (pohybový senzor, G-senzor), Senzor přiblížení (proximity), Digitální kompas (magnetický senzor) |
| Stupeň krytí IP: | IP68 |
| Šířka [mm]: | 74,33 |
| V balení: | nabíjecí kabel |
| Výrobce procesoru: | Qualcomm |
| Výška [mm]: | 157,52 |
| Wi-Fi: | ano |
| MPN: | 5673394 |
