Viking power banka go10, 10000mAh, bílá
Viking power banka go10, 10000mAh, Výstupy 5V/3,0A + 5V/2,4A, vstupy USB-C, microUSB, Lightning, bílá
.png?67ac9a55)
Spolehlivý nákup
jsme s vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
VIKING go10 10000mAh
Skutečně malá, lehká a pohodlná powerbanka pro každodenní nošení s dostatečnou kapacitou 10000mAh/37Wh. Dva výstupy s výkonem 37W a 3 vstupy, Vám umožní používat jakoukoliv koncovku pro nabíjení této powerbanky, kterou máte zrovna po ruce.
Velmi nízká hmotnost a malé rozměry jsou ideální pro denní používání v práci, pro děti ve škole, při sportu, atd.
Technická specifikace
- Značka: Viking
- Model: VIKING go10 10000mAh
- Kapacita: 10000mAh/37Wh
- Baterie: polymer lithium battery
- Rozměr: 99*62*22mm
- Váha: 190g
- USB 2.0 výstupní napětí/proud: 5V / 3A
- USB 2.0 výstupní napětí/proud: 5V / 3A
- USB-C vstupní napětí/proud: DC5V / 2A
- Lightning vstupní napětí/proud: DC5V / 2A
- Micro USB vstupní napětí/proud: DC5V / 2A
- Min. počet nabití: 500x
- Nabíjecí doba: cca 5 hod
- Příslušenství: micro USB kabel, návod v ČJ
- LED světlo: Ano
- Materiál: ABS + PC
- Typy ochran: Ochrana proti přebití, nadproudová ochrana, přepěťová ochrana, ochrana proti zkratu tepelná ochrana, ochrana proti samovolnému vybíjení, ochrana proti nebezpečnému vybití, automatická kontrola nabíjecího proudu a napětí





Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1–19 900 mAh |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (i na IČO) |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595656505556 |
| Kapacita baterie: | 10000 mAh |
| Barva: | bílá |
| USB-C: | 1 |
| Celkový počet výstupů: | 2 |
| Hloubka [mm]: | 22 |
| Hmotnost [g]: | 190 |
| Indikace stavu baterie: | Displej |
| Max. výkon drátového nabíjení [W]: | 37 |
| Počet portů USB-A: | 2 |
| Rychlonabíjení: | ano |
| Šířka [mm]: | 62 |
| Vstup: | USB-C, micro USB, Lightning |
| Výstupní proud [A]: | 2 |
| Výstupy: | USB-A |
| Výška [mm]: | 99 |
| MPN: | VGO10W |
