TP-Link Archer BE3600
BE3600 Wi-Fi 7 router, 688+2882 Mb/s, 4× ext. antény, 2,0 GHz CPU, 2× 2,5G (WAN+LAN)+3× GLAN, USB 3.0, MLO, 4096-QAM, OFDMA, HE160, WPA3, IPv6, VPN, HomeShield, EasyMesh, IoT
.png?67ac9a55)
Spolehlivý nákup
jsme s vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
3,6 Gb/s dvoupásmová WiFi 7: Dvoupásmová WiFi BE3600 poskytuje rychlost WiFi až 3,6 Gb/s.
2× 2,5G porty: 1× port WAN 2,5 Gb/s, 1× port LAN 2,5 Gb/s a 3× port LAN 1 Gb/s nabízejí vysokorychlostní přenos dat.
Maximální pokrytí: 4× externí antény spolu s technologií Beamforming poskytují větší kapacitu, silnější a spolehlivější připojení a méně rušení.
Kompatibilní s EasyMesh: Spolupracuje s routery a prodlužovači dosahu EasyMesh a vytváří bezproblémovou síť Mesh WiFi pro celou domácnost, čímž zabraňuje výpadkům a zpoždění při přechodu mezi signály.
SPECIFIKACE
WIRELESS
Rychlosti WiFi
- 5 GHz: 2882 Mb/s (802.11be)
- 2,4 GHz: 688 Mb/s (802.11be)
Dosah WiFi v domech se 3 ložnicemi
4× externí antény
Více antén tvoří pole zesilující signál, které pokrývá více směrů a velké plochy
Beamforming
Soustřeďuje sílu bezdrátového signálu směrem ke klientům a rozšiřuje tak dosah WiFi
Vysoká kapacita WiFi
Dvoupásmové připojení
Přiděluje zařízením různá pásma pro optimální výkon
2×2 MU-MIMO
Současně komunikuje s více klienty MU-MIMO
ZABEZPEČENÍ
Zabezpečení sítě
- SPI Firewall
- Řízení přístupu
- Vazba na IP a MAC
- Brána aplikační vrstvy
Server VPN + klient VPN
HARDWARE
Porty Ethernet
- 1× 2,5 Gb/s WAN
- 1× 2,5 Gb/s LAN
- 3× 1 Gb/s LAN
Odkaz na stránky výrobce:https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/archer-be3600/#overview
2× 2,5G porty: 1× port WAN 2,5 Gb/s, 1× port LAN 2,5 Gb/s a 3× port LAN 1 Gb/s nabízejí vysokorychlostní přenos dat.
Maximální pokrytí: 4× externí antény spolu s technologií Beamforming poskytují větší kapacitu, silnější a spolehlivější připojení a méně rušení.
Kompatibilní s EasyMesh: Spolupracuje s routery a prodlužovači dosahu EasyMesh a vytváří bezproblémovou síť Mesh WiFi pro celou domácnost, čímž zabraňuje výpadkům a zpoždění při přechodu mezi signály.
SPECIFIKACE
WIRELESS
Rychlosti WiFi
- 5 GHz: 2882 Mb/s (802.11be)
- 2,4 GHz: 688 Mb/s (802.11be)
Dosah WiFi v domech se 3 ložnicemi
4× externí antény
Více antén tvoří pole zesilující signál, které pokrývá více směrů a velké plochy
Beamforming
Soustřeďuje sílu bezdrátového signálu směrem ke klientům a rozšiřuje tak dosah WiFi
Vysoká kapacita WiFi
Dvoupásmové připojení
Přiděluje zařízením různá pásma pro optimální výkon
2×2 MU-MIMO
Současně komunikuje s více klienty MU-MIMO
ZABEZPEČENÍ
Zabezpečení sítě
- SPI Firewall
- Řízení přístupu
- Vazba na IP a MAC
- Brána aplikační vrstvy
Server VPN + klient VPN
HARDWARE
Porty Ethernet
- 1× 2,5 Gb/s WAN
- 1× 2,5 Gb/s LAN
- 3× 1 Gb/s LAN
Odkaz na stránky výrobce:https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/archer-be3600/#overview
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wi-Fi 7 routery |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8885020624786 |
| Počet antén: | 4 |
| VPN: | VPN server, VPN klient |
| Firewall / ochrana: | SPI firewall, Ochrana proti hrozbám |
| Frekvenční pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Max. rychlost Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz [Mb/s]: | 688 |
| Max. rychlost Wi-Fi v pásmu 5 GHz [Mb/s]: | 2882 |
| Mesh kompatibilita: | ano |
| MU-MIMO: | ano |
| OFDMA: | ano |
| Počet LAN portů (RJ45): | 4 |
| Podporované Wi-Fi standardy: | 802.11a, 802.11ac, 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11b, 802.11be |
| Provozní režimy: | Přístupový bod (AP), Router |
| QoS / Prioritizace provozu: | ano |
| Rodičovská kontrola: | ano |
| Rychlost LAN portů: | 1 Gb/s |
| Správa zařízení: | mobilní aplikace, cloud správa, webová správa |
| Typ použití: | Domácí |
| Typ připojení k internetu: | Ethernet (RJ45), Bezdrátové propojení (Mesh/WDS) |
| Typ Wi-Fi (Wi-Fi generace): | Wi-Fi 7 |
| WAN rychlost: | 1 Gb/s |
| Zabezpečení Wi-Fi: | WPA3, WPA2 |
| MPN: | Archer BE3600 |
