Sony WH-CH720N, modrá, model 2023
Neohodnoceno
Značka: SONY
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Neohodnoceno
Značka: SONY
sony wh ch720n modra model 2023 ien478900
Doprava zdarma
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
50 000 produktů
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu
cca 6000 výdejních míst
Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna
Doprava zdarma
Bezdrátová uzavřená sluchátka přes hlavu s ANC. Barva modrá.
Podpora formatu AAC a SBC, profilů A2DP, AVRCP, HFP, HSP. Dostah cca 10 metrů.
Frekvenční odezva 7-20 000 Hz, impedance 72 ohmů přes kabel se zapnutými sluchátky a 33 ohmů s vypnutými sluchátky.
Lze použít i jako hands-free - sluchátka vybavena vícesměrovými mikrofony.
Měkké a pohodlné náušníky a hlavový most pro dlouhodobé nošení. Ergonomický a moderní design.
Váha 192 g. Nabíjecí a audio jack-jack kabel je součástí balení.
Audio kabel o délce 1,2 m, zakončený L konektorem.
Doplňkové parametry
Kategorie: Drátová
Záruka: 24 měsíců (i na IČO)
Hmotnost: 0.4 kg
EAN: 4548736143012
Barva: modrá
ANC: ano
Konstrukce sluchátek: uzavřená
Mikrofon: ano
Provedení sluchátek: přes hlavu
Typ připojení: 3,5mm Jack, Bluetooth
Typ sluchátek: drátová, bezdrátová
MPN: WHCH720NL.CE7
Podobné produkty
sony wh ch720n cerna model 2023 ien478895
Bezdrátová uzavřená sluchátka přes hlavu • Aktivní potlačení hluku (ANC) • Bluetooth 5.2 (Multipoint, dosah 10m) • DSEE™ • 360 Reality Audio • Frekvenční odezva 7–20 000 Hz • Až 50 hod. výdrž baterie (bez ANC) • Rychlé nabíjení (3 min. = 60 min.)