MSI PRO AP222T 13M-056IT 21,5"
.png?67ac9a55)
.png?67ac9877)


SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Co je All in One?
Sází především na velikost displeje, který Vám poskytne rozsáhlou pracovní plochu. V onom displeji jsou uloženy veškeré hardwarové součásti včetně reproduktorů a Vám tak stačí připojit pouze klávesnici a myš a zapojit počítač do zásuvky.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
Intel® Pentium
Ideální procesor do běžné domácnosti s integrovanou grafickou kartou poskytující až 4k rozlišení. Výkonnější než jeho osekaný příbuzný Celeron.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711377040617 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka: | 21,5" |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ panelu: | IPS |
| Povrch displeje: | lesklý |
| Procesor (CPU): | Intel Pentium Gold |
| Počet jader: | 2 + 4 |
| Velikost operační paměti: | 4 GB |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | NE |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Pro |
| Barva: | černá |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.0: | 3 |
| USB-C: | 1 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 2 |
| Webkamera: | ANO |
| Bluetooth: | ano |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Dotyková obrazovka: | ano |
| Frekvence procesoru: | 3,7 GHz |
| Generace procesoru: | 12. Generace |
| Hmotnost (kg): | 8,95 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 710 |
| LAN: | ano |
| Model: | PRO AP222T 13M-056IT |
| Provedení: | AiO (All in One) |
| SerialPort: | ANO |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| USB 2.0: | ano |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Wifi: | ANO |
| Počet LAN: | 2 |
| Počet SerialPort: | 1 |
| Série: | PRO |
| Model procesoru: | Intel Pentium Gold G7400 |
| Hmotnostní kategorie: | od 7 kg do 10 kg |
