Lenovo IdeaPad 1 14IJL7
Notebook - Intel Celeron N4500 (1,1GHz), 8GB RAM DDR4, 128GB SSD, 14" LED Full HD displej (1920x1080px), Intel UHD Graphics, HDMI, , , USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Čtečka paměťových karet, Webkamera, Windows 11 Home
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento notebook je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Zábavný a funkční IdeaPad
Variabilní, spolehlivý a navíc s parádním designem. IdeaPad je vhodný pro hráče i na kancelářskou práci.
Intel® Celeron
Ideální procesor do běžné domácnosti s integrovanou grafickou kartou poskytující až 4k rozlišení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 0196119963302 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka: | 14" |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ panelu: | TN |
| Povrch displeje: | antireflexní |
| Procesor (CPU): | Intel Celeron |
| Počet jader: | 2 + 2 |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Grafická karta (GPU): | NE |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | stříbrná |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.0: | 1 |
| USB-C: | 1 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 1 |
| Webkamera: | ANO |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 1,1 GHz |
| Generace procesoru: | 10. Generace |
| Hmotnost (kg): | 1,55 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Model: | IdeaPad 1 14IJL7 |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| USB 2.0: | ano |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Wifi: | ANO |
| Série: | Ideapad |
| Model procesoru: | Intel Celeron N4500 |
| Hmotnostní kategorie: | od 1,5 kg do 2 kg |
