Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R DM
Stolní počítač - Intel Core 7 240H (1,80 - 5,20GHz), 16GB RAM DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel HD Graphics, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Windows 11 Home + Klávesnice a myš
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A+ |
| Procesor (CPU): | Intel Core 7 |
| Počet jader: | 4 + 16 |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | NE |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | černá |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.0: | 3 |
| USB-C: | 2 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | ANO |
| Počet DisplayPort: | 1 |
| Bluetooth: | ano |
| Frekvence procesoru: | 1,80 - 5,20 GHz |
| Generace procesoru: | 13. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics |
| LAN: | ano |
| Model: | IdeaCentre Mini 01IRH10R |
| Provedení: | DM (Desktop Mini) |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| USB 2.0: | ano |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Wifi: | ANO |
| Počet LAN: | 1 |
| Série: | IDEACENTRE |
| Model procesoru: | Intel Core 7 240H |
| Značka: | LENOVO |
