Lenovo 100e G4
Notebook - MediaTek Kompanio 520 (2 - 2GHz), 4GB RAM DDR4, 32GB eMMC, 11,6" LED HD displej (1366x768px), Arm Mali-G52 MC2, HDMI, , , USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Webkamera, Chrome OS
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
Chromebook
Multimediální notebook určený primárně pro práci na internetu. Zvládne ale jakoukoliv kancelářskou činnosti, zábavu i základní grafické editace.
Mediatek
Procesor, který rozšlape i mobily tak, že zvládnou hromadu oken v prohlížeči, aplikace na pozadí nebo třeba kvalitnější hry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 199276188236 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka: | 11,6" |
| Rozlišení: | 1366 x 768 |
| Typ panelu: | TN |
| Povrch displeje: | antireflexní |
| Procesor (CPU): | MediaTek Kompanio 520 |
| Počet jader: | 8 + 8 |
| Velikost operační paměti: | 4 GB |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Typ disku: | eMMC |
| Grafická karta (GPU): | NE |
| Operační systém (OS): | Chrome OS |
| Barva: | šedá |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | 1 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 1 |
| Webkamera: | ANO |
| Materiál: | Plastový |
| Bluetooth: | ano |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 2 - 2 GHz |
| Generace procesoru: | MediaTek Kompanio |
| Hmotnost (kg): | 1,23 |
| Integrovaná grafická karta: | Arm Mali-G52 MC2 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Model: | 100e G4 |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Wifi: | ANO |
| Model procesoru: | MediaTek Kompanio 520 |
| Hmotnostní kategorie: | od 1 kg do 1,5 kg |
