Kreator KRT501203 - Oboustranný klíč očko/otevřený 8 - 120mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Značka:
KREATOR
Dostupnost
Skladem
(1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
–3 %
−
Do košíku
Tisk
Zeptat se
Hlídat
Sdílet
Tweet
Zavřít
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Značka:
KREATOR
–3 %
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu
Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna
Doprava zdarma
Popis
Oboustranný klíč očko/otevřený 8 - 120mm
Technická specifikace:
Délka - 120 mm
Vlastnosti:
Chrome vanadiumDIN 3113
Doplňkové parametry
Kategorie
Otevřené
Záruka
24 měsíců (i na IČO)
Hmotnost
0.04 kg
EAN
MPN
KRT501203
Související produkty
HP- Prelude Grey 17.3" Case (34Y64AA)
Skladem
(>5 ks)
−
Do košíku
Brašna na 17,3” notebook HP Prelude • pro notebooky do 17,3" • černá/šedá • voděodolná • polstrovaná přihrádka na notebook • speciální kapsy na příslušenství • 0,37 kg