Ingco HPP03300 Kleště SIKO nastavitelné 300mm, CrV
Neohodnoceno
Značka: Ingco
Kleště SIKO nastavitelné 300mm, CrV
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Neohodnoceno
Značka: Ingco
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
50 000 produktů
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu
cca 6000 výdejních míst
Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Kleště SIKO nastavitelné, 12" 300 mm, max. upínání 42 mm, Cr-V, černá povrchová úprava a lesk, TPR dvoubarevná rukojeť
Doplňkové parametry
Kategorie: Siko
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.63 kg
EAN: 6928073679562
MPN: HPP03300
Podobné produkty
ingco hpp28258 kleste siko nastavitelne max 40mm 250mm crv ien534990
Kleště SIKO nastavitelné max 40mm/250mm, CrV