Ingco HCLNP58200 Kleště s dlouhými čelistmi, 8,5"/ 215 mm, CrV
Neohodnoceno
Značka: Ingco
Kleště s dlouhými čelistmi, 8,5"/ 215 mm, CrV
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Neohodnoceno
Značka: Ingco
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
50 000 produktů
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu
cca 6000 výdejních míst
Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Kleště s dlouhými čelistmi 8,5" 215 mm, Cr-V, teflonový povlak, TPR tříbarevná rukojeť pro silný úchop a pohodlí, úspora energie až 65% oproti běžným kleštím
Doplňkové parametry
Kategorie: Radiové
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.38 kg
EAN: 6976051783176
MPN: HCLNP58200
Podobné produkty
ingco hhlnp28160 kleste s dlouhymi celistmi crv 160mm ien534947
Kleště s dlouhými čelistmi CrV 160mm
ingco hlnp08208 kleste s dlouhymi celistmi 8 200mm crv ien534914
Kleště s dlouhými čelistmi, 8"/ 200mm, CrV