Ingco HCCP58200 Kleště kombinované multifunkční CrV 200mm
Neohodnoceno
Značka: Ingco
Kleště kombinované multifunkční CrV 200mm
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Neohodnoceno
Značka: Ingco
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
50 000 produktů
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu
cca 6000 výdejních míst
Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Kleště kombinované multifunkční 8" 200 mm, Cr-V, černý povrch, TPR dvoubarevná rukojeť
Doplňkové parametry
Kategorie: Kombinované
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.42 kg
EAN: 6976051783145
MPN: HCCP58200
Podobné produkty
ingco hhcp28180 kleste kombinovane crv 180mm ien534980
Kleště kombinované CrV 180mm
ingco kleste sada 7ks crv ien558926
Kleště sada 7ks CrV
166940
ingco hcp08208 kleste kombinovane crv 200mm ien534926
Kleště kombinované CrV 200mm
ingco hcp08168 kleste kombinovane crv 160mm ien534908
Kleště kombinované CrV 160mm
ingco hcp28208 kleste kombinovane crv 200mm ien534983
Kleště kombinované CrV 200mm