HP ZBook Fury G1i 16
.png?67ac9a55)
.png?67ac9877)


SSD Disk
Tento notebook je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Podsvícená klávesnice
Integrovaný systém úsporných LED diod osvítí jednotlivé klávesy tak, aby byly krásně čitelné i během temné noci, stále však decentně, aby nikterak nedráždily Váš zrak.
ZBook
Notebook, který plně nahradí výkonný stolní počítač. Komplexní grafické práce, 3D modelovací programy i klasické kancelářské práce. To vše oblečení v kvalitním a odolném hliníkovém šasi.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní předváděcí notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 0199485552101 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka: | 16" |
| Rozlišení: | 1920 x 1200 |
| Typ panelu: | IPS |
| Povrch displeje: | antireflexní |
| Procesor (CPU): | Intel Core Ultra 7 |
| Počet jader: | 20 + 20 |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | ANO |
| Model grafické karty: | NVIDIA RTX PRO 1000 |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Pro |
| Barva: | šedá |
| USB 3.0: | 1 |
| USB-C: | 3 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 1 |
| Webkamera: | ANO |
| Numerická klávesnice: | ANO |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Bluetooth: | ano |
| Čtečka otisků prstů: | ano |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 2,30 - 5,30 GHz |
| Generace procesoru: | Arrow Lake |
| Hmotnost (kg): | 2,43 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | ano |
| Model: | ZBook Fury G1i 16 |
| Podsvícená klávesnice: | ano |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ paměti GPU: | GDDR7 |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Velikost paměti GPU: | 8 GB |
| Wifi: | ANO |
| Počet LAN: | 1 |
| Série: | Zbook |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 265HX |
| Hmotnostní kategorie: | od 2 kg do 2,5 kg |
| Značka: | HP |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
