HP Pro Tower 400 G9 MT
Stolní počítač - Intel Core i7-14700 (2,10 - 5,40GHz), 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 770 + NVIDIA RTX A400 - 4GB GDDR6, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, , Windows 11 Home + Klávesnice a myš
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Intel® Core™ i7
Výkonný a rychlý procesor, který zvládne i náročné grafické editory nebo nejnovější hry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní předváděcí počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A |
| Procesor (CPU): | Intel Core i7 |
| Počet jader: | 20 + 28 |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | ANO |
| Model grafické karty: | NVIDIA RTX A400 |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | černá |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.0: | 6 |
| USB-C: | 1 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | ANO |
| Počet DisplayPort: | 2 |
| Bluetooth: | ano |
| Frekvence procesoru: | 2,10 - 5,40 GHz |
| Generace procesoru: | 14. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 770 |
| LAN: | ano |
| Mini DisplayPort: | ano |
| Model: | Pro Tower 400 G9 |
| Počet Mini DisplayPort: | 4 |
| Provedení: | MT (Mini Tower) |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ paměti GPU: | GDDR6 |
| USB 2.0: | ano |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Velikost paměti GPU: | 4 GB |
| Wifi: | ANO |
| Počet LAN: | 1 |
| Model procesoru: | Intel Core i7-14700 |
| Značka: | HP |
