HP OMEN 40L GT21-2011nj DT
Stolní počítač - Intel Core i7-14700F (2,10 - 5,40GHz), 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 4060 - 8GB GDDR6, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Prosklená bočnice, Windows 11 Home + Klávesnice a myš
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento stolní počítač je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Omen
Výkonná grafická karta a procesor, který utáhne i ty nejnáročnější hry. Klávesnice, která je uzpůsobená požadavkům vášnivých hráčů.
Intel® Core™ i7
Výkonný a rychlý procesor, který zvládne i náročné grafické editory nebo nejnovější hry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní předváděcí počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 0196548548033 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A+ |
| Procesor (CPU): | Intel Core i7 |
| Počet jader: | 20 + 28 |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | ANO |
| Model grafické karty: | GeForce RTX 4060 |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | černá |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.0: | 4 |
| USB-C: | 2 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | ANO |
| Počet DisplayPort: | 4 |
| Dodatečná výbava: | Prosklená bočnice |
| Bluetooth: | ano |
| Frekvence procesoru: | 2,10 - 5,40 GHz |
| Generace procesoru: | 14. Generace |
| Hmotnost (kg): | 6,31 |
| LAN: | ano |
| Model: | OMEN 40L GT21-2011nj |
| Provedení: | DT (Desktop) |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ paměti GPU: | GDDR6 |
| USB 2.0: | ano |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Velikost paměti GPU: | 8 GB |
| Wifi: | ANO |
| Počet LAN: | 1 |
| Série: | Omen |
| Model procesoru: | Intel Core i7-14700F |
| Hmotnostní kategorie: | od 5 kg do 7 kg |
| Značka: | HP |
