HP OMEN 16-k0970nd
Notebook - Intel Core i7-12700H (3,50 - 4,70GHz), 16GB RAM DDR4, 1TB SSD, 16,1" LED IPS Full HD displej (1920x1080px), Intel UHD Graphics + NVIDIA GeForce RTX 3060 - 6GB GDDR6, HDMI, LAN, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Čtečka paměťových karet, Webkamera, Podsvícená klávesnice, 144Hz, Windows 11 Home
.png?67ac9a55)
.png?67ac9877)


SSD Disk
Tento notebook je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Podsvícená klávesnice
Integrovaný systém úsporných LED diod osvítí jednotlivé klávesy tak, aby byly krásně čitelné i během temné noci, stále však decentně, aby nikterak nedráždily Váš zrak.
Omen
Výkonná grafická karta a procesor, který utáhne i ty nejnáročnější hry. Klávesnice, která je uzpůsobená požadavkům vášnivých hráčů.
Obnovovací frekvence 144 Hz
Panel s obnovovací frekvencí 144 Hz, který nabízí dokonale plynulou akci. Technologie IPS panelu zajistí opravdu nádherné barvy, ostře čistý obraz s každým sebejemnějším detailem a navíc Vám umožní sledovat obraz z jakéhokoliv úhlu.
Zobrazovací technologie IPS
Tekuté krystaly disponují zcela odlišnou světelnou propustností oproti starším TN panelům. Výsledkem jsou široké pozorovací úhly (téměr 180°), lepší úroveň kontrastu a přesnější barevné odstíny.
Intel® Core™ i7
Výkonný a rychlý procesor, který zvládne i náročné grafické editory nebo nejnovější hry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní předváděcí notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 0196068277758 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka: | 16,1" |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ panelu: | IPS |
| Povrch displeje: | antireflexní |
| Procesor (CPU): | Intel Core i7 |
| Počet jader: | 8 + 8 |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Typ disku: | SSD |
| Grafická karta (GPU): | ANO |
| Model grafické karty: | GeForce RTX 3060 |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | černá |
| USB 3.0: | 3 |
| USB-C: | 2 |
| HDMI: | ANO |
| Webkamera: | ANO |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Dodatečná výbava: | 144Hz |
| Bluetooth: | ano |
| CPU Frekvence TurboBoos: | 4700 |
| CPU Generace: | 12. Generace |
| CPU Počet jader: | 14 |
| CPU Počet logických procesorů: | 20 |
| CPU Překlad: | Intel Core i7 |
| CPU Značka: | Intel |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 3,50 - 4,70 GHz |
| Generace procesoru: | 12. Generace |
| Hmotnost (kg): | 2,31 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | ano |
| Podsvícená klávesnice: | ano |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ paměti GPU: | GDDR6 |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Velikost paměti GPU: | 6 GB |
| Wifi: | ANO |
| Série: | Omen |
| Model procesoru: | Intel Core i7-12700H |
| Hmotnostní kategorie: | od 2 kg do 2,5 kg |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
