HP 14s-dq3001na
Notebook - Intel Celeron N4500 (1,1GHz), 8GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, 14" LED HD displej (1366x768px), Intel UHD Graphics, HDMI, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Čtečka paměťových karet, Webkamera, Windows 11 Home
.png?67ac9a55)
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
SSD Disk
Tento notebook je vybaven SSD (Solid State Drive) diskem, který na rozdíl od starších magnetických HDD (Hard Disk Drive) disků nedisponuje žádnými pohyblivými součástmi a je tak mnohem méně náchylný k mechanickému poškození. Díky použití elektronické soustavy je tento disk mnohem tišší a především nabízí mnohem rychlejší práci s daty.
Intel® Celeron
Ideální procesor do běžné domácnosti s integrovanou grafickou kartou poskytující až 4k rozlišení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 0199251461347 |
| Kategorie produktu: | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka: | 14" |
| Rozlišení: | 1366 x 768 |
| Typ panelu: | TN |
| Povrch displeje: | antireflexní |
| Procesor (CPU): | Intel Celeron |
| Počet jader: | 2 + 2 |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Grafická karta (GPU): | NE |
| Operační systém (OS): | Windows 11 Home |
| Barva: | černá |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | 1 |
| HDMI: | ANO |
| Počet HDMI: | 1 |
| Webkamera: | ANO |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Bluetooth: | ano |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Frekvence procesoru: | 1,10 - 2,80 GHz |
| Generace procesoru: | 10. Generace |
| Hmotnost (kg): | 1,46 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Model: | 14s-dq3001na |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| USB 3.0: | ano |
| USB-C: | ano |
| Wifi: | ANO |
| Série: | HP 14 |
| Model procesoru: | Intel Celeron N4500 |
| Hmotnostní kategorie: | od 1 kg do 1,5 kg |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
