Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8GB, 256GB, citrusová
Apple MacBook s čipem A18 Pro (6jádrový procesor), 13" lesklý IPS displej s rozlišením 2408 × 1506 px, 8 GB operační paměti, 5jádrová integrovaná grafická karta Apple A18 Pro, SSD 256 GB, vestavěná webkamera, USB-C porty, WiFi 6E, hmotnost 1,23kg
.png?67ac9a55)
100+ recenzí na Google
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
.png?67ac9877)
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu

Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna

Doprava zdarma
již od 1990 Kč
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MacBook Neo |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (i na IČO) |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 195950851656 |
| Úhlopříčka: | 13" |
| Rozlišení displeje: | 2408 × 1506 |
| Typ displeje: | IPS |
| Procesor (CPU): | Apple A18 Pro |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Celková kapacita úložiště: | 256 GB |
| Typ úložiště: | SSD |
| Operační systém: | macOS |
| Barva: | žlutá |
| USB-C: | 2 |
| Webkamera: | ANO |
| Bluetooth: | ano |
| Hloubka [cm]: | 206,4 |
| Hmotnost [kg]: | 1,23 |
| Kapacita SSD disku [GB]: | 256 |
| Sluchátkový výstup 3,5 mm: | ano |
| Šířka [cm]: | 297,5 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| USB-C: | ano |
| Výrobce procesoru: | Apple |
| Výška [cm]: | 12,7 |
| Wi-Fi: | ano |
| Název NPU: | 16jádrový Neural Engine |
| Počet TOPs (celkem): | 16 |
| MPN: | MHFD4CZ/A |
