AIWA AMU-120BTBK
Neohodnoceno
Značka: AIWA
AV receiver, výstupní výkon 120 W, port USB, slot na kartu SD, 7 analogových audio vstupů, extra dlouhý napájecí kabel, slot na kartu SD pro přehrávání MP3, možnost čtení až 128 GB paměti
Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
AIWA AMU-120BTBK
Neohodnoceno
Značka: AIWA
aiwa amu 120btbk ig496801
Doprava zdarma
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
50 000 produktů
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu
cca 6000 výdejních míst
Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna
Doprava zdarma
AV receiver
AMU-120BTBK
Výstupní výkon 120 W (2x 60 W RMS)
Port USB
Slot na kartu SD (na předním panelu) pro přehrávání MP3, možnost čtení až 128 GB paměti
7 ANALOGOVÝCH AUDIO VSTUPŮ
PHONO (MM)
CD/SACD
AUX-IN 1
AUX-IN 2
AUX-IN 3
MIC
BT
Včetně analogového stereofonního výstupu Rec-Out/Line-Out
Vestavěný 6,35mm (1/4") konektor STEREO sluchátkového výstupu
Vestavěný 6,35mm (1/4") jack pro vstup MICROPHONE
Tlačítko LOUDNESS Control pro vylepšení ekvalizéru zvuku v nočních hodinách
Připojení QUAD reproduktorů (s voličem pro 2x stereofonní reproduktory A a B)
Tónová regulace BASS & TREBLE s nezávislým nastavením +/- 10 dB
ODDĚLENÍ KANÁLŮ >80dB 1kHz
Digitální otočný hliníkový ovladač pro ovládání hlasitosti/výšky/basů/vyvážení s digitálním odečtem
Pozlacené nemagnetické reproduktorové svorky A a B Impedance = A/B reproduktor: 4-8 ohmů, reproduktor A+B: 16 ohmů
Plně alfanumerický 16znakový x 2řádkový bodový displej s bílým LED podsvícením
Bílý LED světelný pruh okolního osvětlení (typ 3D PRISM) pod displejem na předním panelu
ANTI-VIBRATION RISER nožičky s gumovými (silikonovými) podložkami
Hardwarový přepínač ON/OFF Master Power Switch je součástí dodávky
Extra dlouhý napájecí kabel: délka 2 m
Vhodný pro všechny typy prostředí
PŘÍSLUŠENSTVÍ
RCA (M) na 3,5 mm (M) stereo kabel (délka 1,5 m)
RCA na RCA (M-M) STEREO kabel - délka 1,2 m
Kabel RCA na 3,5 mm (M)