42" SAMSUNG QE42S90F (2025)
Neohodnoceno
Značka: SAMSUNG
Televize – SMART, OLED, 107cm, 4K Ultra HD, 100/120 Hz (144 Hz – herní režim), HDR10+, DVB-T2/S2/C, 4× HDMI, 2× USB, LAN, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0.3, herní režim, Apple Airplay 2, párování s mobilním zařízením, atd.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
42" SAMSUNG QE42S90F (2025)
Neohodnoceno
Značka: SAMSUNG
42 samsung qe42s90f 2025 ien561792
VÝPRODEJ
Doprava zdarma
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
hodnocení 4,9 ⭐ | s Vámi již 13 let
50 000 produktů
Až 50 000 produktů
skladem na e-shopu
cca 6000 výdejních míst
Výdejní místa po celé ČR
PPL, GLS ParcelShop/Box, Balíkovna
Doprava zdarma
Klíčové vlastnosti:
Vylepšený Bixby a SmartThings, takže se TV stane mozkem vaší chytré domácnosti
Procesor NQ4 AI Gen3 a 4K Upscaling Pro pro ostrý a realistický obraz
Technologie OLED přinášejí živé barvy a hluboký kontrast
Hladký obraz bez sekání zásluhou technologie Motion Xcelerator a AMD FreeSync Premium Pro
Oblíbený operační systém Tizen OS
AI režim
Zvuk přizpůsobený okolí
Společnost pro mazlíčky, když nejste doma
Chytřejší Bixby
Procesor NQ4 AI Gen3
4K AI Upscaling Pro
OLED HDR+
Technologie OLED
Odstíny ověřené PANTONE
Color Booster Pro
Perfektní i pro hraní a sportovní přenosy
Herní režim se 144 Hz
S technologií Motion Xcelerator se dočkáte extrémně plynulých herních zážitků v rozlišení až 4K a při frekvenci 144 Hz.
Technologie AMD FreeSync Premium Pro
Prostorový zvuk s Dolby Atmos
Tizen OS
Samsung Knox
SmartThings
Ekologický ovladač
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–43" (83–109 cm)
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 11.8 kg
EAN: 8806097459224
Operační systém: Tizen
Barva: černá
Počet HDMI: 4
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: G
HbbTV: ano
Herní funkce: VRR, Herní režim (Game mode), FreeSync Premium
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 13,1
Hloubka bez podstavce [cm]: 3,90
Hmotnost [kg]: 8,7
Hotelový režim: ano
Kompatibilní s hlasovým asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit
Multi View (rozdělení obrazovky): ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink), Obraz v obraze (PIP)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 100, 144, 120
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 93,4
Technologie displeje: OLED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, Duální tuner, DVB-C
Úhlopříčka obrazovky: 106 cm (42")
VESA (rozměr): 200 × 200 mm